Prezentace s hudbou

Dovolte, abychom Vás seznámila s něčím, co vezme dech nejen Vám, ale i Vašim přátelům a blízkým. Všichni to známe - dovolená, oslava s přáteli, svatba to všechno jsou příležitosti k vytvoření spousty překrásných snímků. V dnešní době digitálních fotoaparátů je naprosto běžné nafotit stovky fotek na jediné dovolené či výletu...

Zeptejte se však sami sebe - jak často si své fotky prohlížíte? Odpověd se skrývá za vcelku logickou otázkou - koho baví brodit se hromadou fotek, otáčet je a prohlížet na PC nebo notebooku? Zkuste něco nového! Představte si Vaše fotky, s Vaší oblíbenou hudbou v podobě profesionálního videa na DVD. Vložíte disk do přehrávače a během několika minut shlédnete Vaší loňskou dovolenou v podobě naprosto úžasného videa sestaveného z fotek!

Emotivní vzpomínky na dětství, maturitní ples, promoci, svatbu nebo dovolenou. Unikátní firemní prezentace pro hotel, lázně. Skvělý dárek pro Vaše blízké. To všechno Vám můžeme nabídnout!

Co tu pro Vás máme?

  • několikaminutové video v DVD kvalitě sestavené z cca 110-300 fotek
  • hudba k videu dle zvoleného žánru nebo z Vaší vlastní mp3
  • dodání hotového DVD na Vaší adresu do čtyř pracovních dnů
  • neopakovatelné emoce při sledování videa
  • to vše za skvělých 259 Kč

Ukázky naší práce

Každé naše video je jedinečné a neopakovatelné - máme k dispozici přes 300 druhů efektů přechodů mezi snímky a více než 500 songů od nejrůznějších interpretů! Výběr efektů a rychlost zobrazování přesně odpovídá tempu hudby. Na jednu minutu videa je potřeba 24-40 fotek, délka videa je pak limitována především délkou songu a počtem fotek. Do videa je také možné vkládat krátké texty.

Následující videa jsou v nízké kvalitě, slouží pouze pro ukázku.